Seçilmiş kredit təklifləri
Pultap.az ölkəmizdə fəaliyyət göstərən bank, bokt və digər maliyyə təşkilatlarının məhsullarını bir platformada təqdim edən rəqəmsal marketpleysdir. Burada aktual valyuta məzənnələri, müxtəlif bankların kredit, kart, depozit və digər xidmət təklifləri ilə tanış ola bilərsiniz. Bank məhsulları təqdim olunan kateqoriya bölmələrində siz aşağıdakı xidmətləri müqayisə edə bilərsiniz
Ayın fürsətləri
ən yaxşı maliyyə təklifləri
Bank haqqında
Worldcard sahiblərinə kredit
YAPI KREDİ BANK AZƏRBAYCAN
Avto Kredit
Səyahət krediti
Neftçi krediti
İT və Telekommunikasiya krediti
Tez tez verilən suallar
Bankın haqqında ən çox soruşulan suallar
Pultap.az vasitəsilə Yapı kredi bank Azərbaycan kredit məhsullarını digər təkliflərlə müqayisə edib onlayn müraciət edə bilərsiniz. Şəxsi məlumatlarınızı daxil etdikdən sonra müraciət bank tərəfindən yoxlanılır.
İlk olaraq online qaydada müraciət edirsiniz və məlumatlarınızı daxil edirsiz. Daha sonra adətən şəxsiyyət vəsiqəsi, gəlir haqqında arayış (Egov məlumatları da kifayət edir) və bəzən zamin tələb olunur. Kredit növündən asılı olaraq əlavə sənədlər də istənə bilər.
Faiz dərəcəsi kredit məbləği, müddət və müştərinin kredit tarixçəsinə görə dəyişir. Səhifədəki Yapı kredi bank Azərbaycan kredit kalkulyator ilə təxmini aylıq ödənişi görə bilərsiniz.
Səhifədən uyğun Yapı kredi bank Azərbaycan kartı seçib onlayn müraciət edə bilərsiniz. Bank məlumatlarınızı təsdiqlədikdən sonra kartı filialdan götürə və ya çatdırılma ilə ala bilərsiniz.
Sualınız olarsa Pultap.az vasitəsilə müraciət göndərə, həmçinin bankın rəsmi qaynar xətti və ya onlayn dəstək xidmətindən istifadə edə bilərsiniz.

Выбранные предложения
Pultap.az - это цифровая маркетплейс, который представляет продукты банков, БОКТ и других финансовых организаций на одной платформе. Здесь вы можете ознакомиться с актуальными валютными курсами, кредитами, картами, депозитами и другими предложениями услуг различных банков. В представленных категориях разделов "Банковские продукты" вы можете сравнить следующие услуги
Предложение месяца
лучшие финансовые предложения
О банке
Worldcard sahiblərinə kredit
YAPI KREDİ BANK AZƏRBAYCAN
Avto Kredit
Səyahət krediti
Neftçi krediti
İT və Telekommunikasiya krediti
Часто задаваемые вопросы
Найдите ответы на наиболее часто задаваемые вопросы
Через сайт Pultap.az вы можете сравнить кредитные продукты Yapı Kredi Bank Азербайджан с другими предложениями и подать онлайн-заявку. После ввода личных данных ваша заявка будет проверена банком.
Сначала вы подаёте заявку онлайн и вводите свои данные. Затем, как правило, требуются удостоверение личности, справка о доходах (данных из Egov также достаточно), а иногда — поручитель. В зависимости от типа кредита могут понадобиться дополнительные документы.
Процентная ставка зависит от суммы кредита, срока и кредитной истории клиента. С помощью кредитного калькулятора Yapı Kredi Bank Азербайджан на странице вы можете рассчитать примерный ежемесячный платёж.
Вы можете выбрать подходящую карту Yapı Kredi Bank Азербайджан на странице и подать онлайн-заявку. После подтверждения данных банком карту можно получить в отделении или заказать доставку.
Если у вас есть вопросы, вы можете отправить обращение через Pultap.az, а также воспользоваться официальной горячей линией банка или онлайн-службой поддержки.